Embed

Sharpay'in Göz Alıcı Macerası

 

Hadi paylaşımlara başlayalım.Biraz paylaşımdan sonra yeni şarkılar bakıcam.Beğendiklerimi sizlerlede paylaşırım.Daha sonrada içimden geldi sizlere bir şablon yapıcam :)

Sharpay'in Göz Alıcı Macerası

Gerçekten çok güzel bir film.Şahsen ben çok beğendim.Ashley Tisdale fanı değilim ama olabilirimden.Seviyorum sadece o kızı xD

New York'ta başarılı olmak için ne kadar göz alıcı olmalısınız? Gelecek vaat eden bir diva bunu öğrenmek üzere ...hem de zor yoldan! Ashley Tisdale, bu gerçekten büyüleyici komedide ışıltı saçıyor. Bir yardım galasında köpeği Boi ile sunduğu performansın bir yetenek avcısı tarafından izlenmesinin ardından, Sharpay Evans (Tisdale) hızlı şöhret ve servetin çantada keklik (tabii özel tasarım bir çanta) olduğunu düşünerek NYC'nin parlak ışıklarına doğru yola çıkıyor. Ancak "Countess" isimli şımarık köpeğin dolandırıcı sahibiyle ve rekabette öne geçmek için her şeyi yapabilecek entrikacı Broadway yıldız adayıyla karşılaştıktan sonra, Sharpay ve Boi tiyatronun kurtlar sofrası olduğunu keşfediyor. Neyse ki, Sharpay kendisini yine en az kendisi kadar çekici bulan yakışıklı film yapımcılığı öğrencisi Peyton (Austin Butler) ile tanışıyor. Eğlence, moda ve fantastik bonus sahnelerle ışıldayan Sharpay'ın Göz Alıcı Macerası, tüm ailenizi ayakta alkışlatacak!Parça listesi:

1. Gonna Shine - Ashley Tisdale
2. My Boi and Me - Ashley Tisdale
3. My Girl and Me - Ashley Tisdale and Shawn Molko
4. New York's Best Kept Secret - Ashley Tisdale
5. The Rest of My Life - Ashley Tisdale
6. Baby - Lucas Grabeel
7. Walking On Sunshine - Aly and AJ
8. Fabulous (Remix) - Ashley Tisdale and Lucas Grabeel

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !